Blog

Sme firma, ktorá si zakladá na vzťahoch, odbornosti a férovosti. Snažíme sa klienta pochopiť a pomáhať v napĺňaní jeho priorít.

Unikátny IT systém prepojený s komplexnosťou je to, na čo sme právom hrdí.

Vlastniť zlato na dôchodku môže byť dobrou investičnou stratégiou z niekoľkých dôvodov:
Zlato má tendenciu udržiavať svoju hodnotu. V čase a v prípade inflácie môže byť cenným aktívom na ochranu hodnoty vašich úspor. V porovnaní s peniazmi, ktoré môžu byť ovplyvnené infláciou, môže zlato zachovať svoju hodnotu a poskytnúť vám stabilitu v dôchodku.
Počas krízového obdobia bude každé euro dobré. Každý z nás však má viaceré možnosti, ako okamžite znížiť svoje výdavky alebo urobiť kroky k tomu, aby sme o svoje peniaze neprišli. 1. Požiadajte o zníženie úroku na svojej hypotéke. A to najmä vtedy, ak vaša úroková sadzba nebola prehodnocovaná za posledný rok alebo dlhšie. Na úrokoch tak ušetríte desiatky eur mesačne a nižšia splátka bude pre váš rozpočet menšou záťažou. Ak však splácať už nezvládate, požiadajte svoju banku o odklad splátok čím skôr.
Rúško nenosíme len kvôli svojej ochrane, ale nosíme ho preto,aby sme neohrozovali ostatných. Veľká väčšina z nás sú zodpovední ľudia,ale sme aj takí, ktorí zodpovední nie sú. Dnes pracujeme z domu a situáciu každý z nás vníma inak. Niekto je pod väčším tlakom a niekto to zvláda lepšie. V tejto chvíli si začínam uvedomovať veci, o ktorých sme sa rozprávali, o ktorých sme možno presvedčení, ale nie vždy sme to dotiahli do konca. Áno, hovorím o našej PR1 o našom poradenstve.
V časoch krízy môže byť dobrou investíciou aj vlastnenie žltého kovu. "Na kúpu investičnej zlatej mince nepotrebujete veľké peniaze. Môže to byť hoci len 50 eur mesačne. Veľká časť klientov si u nás zhruba raz za 14 mesiacov prevezme jednu zlatú mincu," hovorí Stanislav Čisárik, konateľ spoločnosti FinSta, strategický partner Fingo.sk. Fingo.sk je finančná platforma, ktorá svojim partnerom ponúka okrem štandardných finančných produktov aj vlastné. „V rámci našej skupiny ponúkame investíciu do zlatých mincí...